Biblioteka
MODLITWA NA KAŻDY DZIEŃ * ROK LITURGICZNY B (2017/2018)

KS. MIECZYSŁAW  MALIŃSKI


MODLITWA NA KAŻDY DZIEŃ

ROK LITURGICZNY B



SPIS TREŚCI


WSTĘP

ADWENT

1. NIEDZIELA ADWENTU  (3 XII)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
ŚW. MIKOŁAJA

CZWARTEK
PIĄTEK  (8 XII)
NIEPOKALANE POCZĘCIE NMP

SOBOTA

2. NIEDZIELA ADWENTU  (10 XII)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

3. NIEDZIELA ADWENTU  (17 XII)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

4. NIEDZIELA ADWENTU  (24 XII)

WIGILIA (Msza w nocy) 24 XII



BOŻE NARODZENIE


BOŻE NARODZENIE
PONIEDZIAŁEK  (25 XII)


WTOREK  (26 XII)
ŚW. SZCZEPANA

PIERWSZEGO MĘCZENNIKA

ŚRODA  (27 XII)
ŚW. JANA
APOSTOŁA I EWANGELISTY

CZWARTEK  (28 XII)
ŚWIĘTYCH MŁODZIANKÓW

PIĄTEK  (29 XII)
SOBOTA   (30 XII)

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY  (31 XII)

1 STYCZNIA
(PONIEDZIAŁEK)
BOŻEJ RODZICIELKI MARYI


WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK

SOBOTA  6 I
OBJAWIENIE PAŃSKIE

NIEDZIELA  (7 I)
CHRZEST PAŃSKI

 
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK  (2 II)
OFIAROWANIE PAŃSKIE

SOBOTA

5. NIEDZIELA ZWYKŁA  (4 II)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

6. NIEDZIELA ZWYKŁA  (11 II)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK


WIELKI POST


ŚRODA POPIELCOWA  (14 II)
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

1. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  (18 II)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA
PIĄTEK
SOBOTA

2. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  (25 II)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  (4 III)
(ŚW. KAZIMIERZA)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

4. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  (11 III)

PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

5. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  (18 III)
PONIEDZIAŁEK  (19 III)
ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

NIEDZIELA PALMOWA  (25 III)
WIELKI PONIEDZIAŁEK
WIELKI WTOREK
WIELKA ŚRODA
WIELKI CZWARTEK
WIELKI PIĄTEK
WIELKA SOBOTA

WIELKANOC


NIEDZIELA WIELKANOCNA  (1 IV)

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

2. NIEDZIELA PO WIELKANOCY  (8 IV)
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO


PONIEDZIAŁEK
ZWIASTOWANIE PAŃSKIE
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

3. NIEDZIELA PO WIELKANOCY  (15 IV)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

4. NIEDZIELA PO WIELKANOCY  (22 IV)
PONIEDZIAŁEK
(ŚW. WOJCIECHA BISKUPA I MĘCZENNIKA)

WTOREK
ŚRODA
ŚW. MARKA EWANGELISTY

CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

5. NIEDZIELA PO WIELKANOCY  (29 IV)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚW. JÓZEFA RZEMIEŚLNIKA
ŚRODA
CZWARTEK  3 V
NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
KRÓLOWEJ POLSKI

  PIĄTEK
SOBOTA

6. NIEDZIELA PO WIELKANOCY  (6 V)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

7. NIEDZIELA PO WIELKANOCY  (13 V)
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK  (2 II)
OFIAROWANIE PAŃSKIE

SOBOTA

5. NIEDZIELA ZWYKŁA  (4 II)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

6. NIEDZIELA ZWYKŁA  (11 II)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK


WIELKI POST


ŚRODA POPIELCOWA  (14 II)
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

1. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  (18 II)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA
PIĄTEK
SOBOTA

2. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  (25 II)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  (4 III)
(ŚW. KAZIMIERZA)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

4. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  (11 III)

PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

5. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  (18 III)
PONIEDZIAŁEK  (19 III)
ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

NIEDZIELA PALMOWA  (25 III)
WIELKI PONIEDZIAŁEK
WIELKI WTOREK
WIELKA ŚRODA
WIELKI CZWARTEK
WIELKI PIĄTEK
WIELKA SOBOTA

WIELKANOC


NIEDZIELA WIELKANOCNA  (1 IV)

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

2. NIEDZIELA PO WIELKANOCY  (8 IV)
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO


PONIEDZIAŁEK
ZWIASTOWANIE PAŃSKIE
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

3. NIEDZIELA PO WIELKANOCY  (15 IV)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

4. NIEDZIELA PO WIELKANOCY  (22 IV)
PONIEDZIAŁEK
(ŚW. WOJCIECHA BISKUPA I MĘCZENNIKA)

WTOREK
ŚRODA
ŚW. MARKA EWANGELISTY

CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

5. NIEDZIELA PO WIELKANOCY  (29 IV)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚW. JÓZEFA RZEMIEŚLNIKA

ŚRODA
CZWARTEK  3 V
NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
KRÓLOWEJ POLSKI

  PIĄTEK
SOBOTA

6. NIEDZIELA PO WIELKANOCY  (6 V)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

7. NIEDZIELA PO WIELKANOCY  (13 V)
WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

PONIEDZIAŁEK
ŚW. MACIEJA APOSTOŁA
WTOREK
ŚRODA
ŚW. ANDRZEJA BOBOLI

CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO  (20 V)
 
OKRES ZWYKŁY

PONIEDZIAŁEK
NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
MATKI KOŚCIOŁA

WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
JEZUSA CHRYSTUSA
NAJWYŻSZEGO KAPŁANA

PIĄTEK
SOBOTA

NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY  (27 V)

PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ
ŚRODA
CZWARTEK  (31 V)
UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA

PIĄTEK
SOBOTA

9. NIEDZIELA ZWYKŁA  (3 VI)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
(ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ)

SOBOTA
NIEPOKALANEGO SERCA NMP

10. NIEDZIELA ZWYKŁA  (10 VI)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

11. NIEDZIELA ZWYKŁA  (17 VI)
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA

NARODZENIE ŚW. JANA CHRZCICIELA  (24 VI)
(12. NIEDZIELA ZWYKŁA)
  PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA (29 VI)

SOBOTA